Победа, равенство и загуба за българските тимове в Лига Европа - 24novini.bg

Победа, равенство и загуба за българските тимове в Лига Европа

08.08.2019 | 23:20
(0 гласа)

Тази вечер три български клуба играха мачовете си от трети квалификационен кръг на Лига Европа.

Шампионите на страната "Лудогорец" победиха у дома с 5:0 уелския ТНС и вече мечтая за плейофите,

където биха се изправили срещу победители от двойката "Марибор" - "Розенборг".

ludogorec 08.08

Мачът в Разград започна с автогол на гостите и още два гола за българите до края на първото полувреме. Още две точни попадения бяха отбелязани и във втората част.

ЦСКА и "Зоря" Луганск оставиха интригата за втория мач, в който българите са гости. Днес пред повече от 15 000 зрители на Националния стадион "Васил Левски" Червените достигнаха до равенство.

cska 08.08

ЦСКА поведоха още в 12тата минута, но в края на полувремето за гостите бе отсъдена дузпа, която реализираха и двата тима се оттеглиха при равенство 1:1.

През второто полувреме и двата тима не успяха да намерят вратата на противника и мачът завърши при същия резултат.

"Локомотив" Пловдив допуснаха загуба с 0:1 от Страсбург у дома.

loko pld 08.08

Още в 8мата минута пловдивчани останаха с човек по-малко, а няколко секунди по-късно допуснаха и единствения гол в мача. До края пловдивчани имаха няколко възможности да изравнят, но не успяха и така ще трябва да връщат гола при реванша.