Краси Балъков дебютира със загуба като треньор - 24novini.bg

Краси Балъков дебютира със загуба като треньор

08.06.2019 | 13:28
(0 гласа)

Българският национален отбор по футбол загуби с 2:1 от Чехия в мач от квалификациите за Европейското първенство през 2020 година.

Това беше и официалният дебют на Красимир Балъков като треньор на националите.

Българите поведоха с гол на Иса още в третата минута, но Шик изравни за чехите в 19тата минута, а в 50тата вкара и второ попадение, което се оказа достатъчно за отбора му.

Това беше първата победа на чехите в квалификациите, с което те изправариха България в класирането в групата.

Страната ни остана на четвърто място с 2 точки. В понеделник тима на Балъков приема Косово на Националния стадион „Васил Левски“.

Момчетата се стараха, дадоха всичко от себе си, но още преди мача казах, че за пет деня няма как да стане, коментира след мача Балъков. Казах на момчетата, че въпреки загубата си тръгваме с вдигнати глави, добави той.