Манчестър Юнайтед с късен обрат срещу Ювентус

Манчестър Юнайтед си тръгна с трите точки от Торино след късен обрат срещу Ювентус Манчестър Юнайтед си тръгна с трите точки от Торино след късен обрат срещу Ювентус
08.11.2018 | 00:56
(0 гласа)

Манчестър Юнайтед постигна обрат в последните минути и си тръгна с трите точки от гостуването си в Торино на Ювентус.

Кристиано Роналдо откри резултата срещу бившия си отбор. Португалецът засече от въздуха центриране на Бонучи и отбеляза за 1:0 в 65-та минута.

Манчестър Юнайтед постигна късен обрат и с голове на Хуан Мата в 86-та минута и автогол на Бонучи в добавеното време си тръгна с победата от гостуването си в Торино.
В другия мач от групата Валенсия нямаше проблеми с Йънг Бойс и победи на „Местая“ с 3:1.

В групата води Ювентус с 9 т., Mанчестър Юнайтед е със 7, Валенсия с 5, а Йънг Бойс с 1 точка.

В другите мачове от днешната програма нямаше големи изненади.

Реал Мадрид спечели убедително като гост на Виктория Пилзен с 5:0. С два гола за белите се отличи Карим Бензема.

В същата група Рома спечели като гост на ЦСКА Москва и завърза интригата за първото място в групата.

Реал Мадрид и Рома са с по 9 т., ЦСКА е с 4, а Виктория с 1 точка.

Манчестър Сити нанесе тежка загуба на Шахтьор Донецк. „Гражданите“ се наложиха с 6:0, а с хеттрик се отличи Габриел Жесус.

Манчестър Сити излезе начело в група F. Втори е Лион, който постигна третото си равенство в турнира срещу Хофенхайм.

В група Е Байерн Мюнхен победи с 3:1 АЕК Атина. Бенфика и Аякс завършиха 1:1.